• Demo
  • Demo

Halové MČR dorostenců a juniorů v Ostravě.

Napsal správce.

Na halové Mistrovství České republiky dorostenců a juniorů v Ostravě 24.2. - 25.2. se podařilo nominovat hned devíti našim atletům. Z rozběhu do finále na 800 m se podařilo probojovat Vojtovi Turkovi, který se ve finále výborně držel na předních pozicích, bohužel v posledním kole mu síly docházely, ale přesto Vojta dokázal doběhnout na celkovém 5. místě v čase 1:57, 88 min. Jan Sajdok, ve skoku vysokém, letos v hale skočil svůj osobní rekord 191 cm, a i když v den" D "se mu na mistrovství příliš nevedlo s výkonem 178 cm, budeme se těšit až svůj osobní rekord zopakuje v letní sezóně. Miroslav Murin si zažil svou premiéru startem na MČR, v rozběhu na 60 m doběhl časem 7,21 s šestý a ve skoku vysokém poprvé měřil své možnosti s nejlepšími juniory v ČR, bylo nakonec z toho 12. místo výkonem 178 cm. Filip Böhm tradičně bojoval ve trojskoku, výkonem 12,82 m, se umístil na 12. místě a netradičně se si na mistroství vyzkoušel skok vysoký a ve vyrovnaném osobním rekordu 183 cm skončil na 10. místě. Vít Holub, další náš nový člen KAAO, v rozběhu na 60 m doběhl třetí v čase 7,18 s, v dálce výkonem 643 cm byl na 10. místě a byl třetím naším skokanem do výšky. Výkonem 178 cm se umístil na 11. místě. Katka Mendreková mezi juniorkami doběla v rozběhu na 400 m časem 59,87s šestá. Natálie Ernstová v rozběhu na 800 m časem 2:22,42 min byla osmá. Michaela Čmielová na dlouhé trati 3000 m časem 11:25,93 byla dvanáctá a na trati 1500 m o den dříve skončila výkonem 5:18, 21 min na 13. místě. Běžec, Filip Cienciala, také měřil své síly na dlouhé trati 3000 m, nakonec výkonem 9:24, 14 min z toho bylo celkové 11. místo. Všem závodníkům gratulujeme k účasti na MČR a děkujeme za reprezentaci oddílu na této vrcholné akci ! 🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.