• Demo
  • Demo

Štafety 4 x 1 km na M ČR v přespolním běhu.

Napsal správce.

Na M ČR v přespolním běhu 25.11. v Dříteči reprezentovali naši atleti Moravskoslezský kraj ve smíšených štafetách 4 x 1 km.
Nejlépe se vedlo dorostenecké štafetě, ve které Vojtěch Turek finišoval svůj úsek v čase 2:43 min a jeho tým si doběhl pro zlatou medaili v celkovém čase 12:03 min ! 🥇Moc gratulujeme ! Ve štafetě staršího žactva si skvěle vedla Šarlota Ochmanová, svůj úsek běžela velmi kvalitně, mezičas jejího úseku byl 3:26 min a týmu tak pomohla k celkovému 5. místu na MČR v čase 12:52 min. Ve štafetě mladšího žactva jsme měli hned tři naše zástupce. Nina Vodáková držela dobré tempo, svou část tratě zaběhla za 3:37 min., Gita Ostruszková předávala čip po 3:52 minutě svého úseku a Radek Samohyl svúj úsek zaběhl za 3:12 min a finišoval do cíle v čase 13:53 min. Tým mladšího žactva se umístil na celkovém 7. místě. Všem moc gratulujeme k reprezentaci Moravskoslezského kraje na Mistrovství České republiky v přespolním běhu. 👏 Ať se daří v přípravě na halovou sezónu ! Moc děkujeme 🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.