• Demo
  • Demo

Soutěže družstev dětí z přípravek.

Napsal správce.

Poslední kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy mini přípravek proběhlo ve Frýdku-Místku s naší zatím nejpočetnější účastí. V tomto kole se závodilo v pěti disciplínách, ale závodníci mohli absolvovat pouze dvě.
Závodilo se v dálce, kriketu, 600m, 200m, a 60m. Počasí bylo ideální až na občasné, silné poryvy větru, nicméně dětem to vůbec nevadilo a s neskutečnou chutí se hrnuly do závodění. Radost a bojovnost byla vidět na každém kroku.
Všechny družstva si celou soutěží vedla víc než skvěle ! V soutěži Atletické mini ligy skončila děvčata celkově na 2. místě a kluci vybojovali 6. místo ! Atletky z nejstarších přípravek v Beskydském poháru vybojovaly 3. místo a kluci zvládli soutěž na celkovém 4. místě !
Konec celé soutěže zdobilo pěkné vyhlášení s medailemi, poháry a sladkostmi.
Trenérům i dětem moc děkujeme a přejeme hodně elánu do dalších tréninků. Budeme se opět těšit na setkání na závodech zase v příštím roce !