• Demo
  • Demo

MČR žactva v Břeclavi

Napsal správce.

Vojta Kulich, přestože v mladších kategoriích závodil převážně v běžeckých disciplínách, nyní se věnuje pod vedením pana trenéra Drába oštěpu a společně se jim podařilo vybojovat na Mistrovství ČR výkonem 46,10 m 10. místo ! Gratulujeme !
Třineckou, běžeckou přípravu, pana trenéra K. Sasyna, výborně reprezentovaly v závodě na 1500 m hned 4 běžkyně. Nejlépe si z nich vedla mladší žákyně Nina Vodáková, která doběhla v osobním rekordu a výborném čase 5:10,99 min. na 8. místě ! Hned za ní na 9. místě doběhla Šarlota Ochmanová výkonem 5:12,80 min. A mladší žákyně Gita Ostruszková výkonem 5:16,37 min doběhla na 12 místě a na 13. místě, za Gitou, byla v cíli také Tereza Lysková v čase 5:18,56 min.
V neděli jsme měli zastoupení v závodě na 3000 m, Tereza Jelenová se opatrně a postupně ze zadních pozic startovního pole posouvala dopředu, nakonec z toho bylo skvělé 9. místo s časem v osobním rekordu 11:58, 19 min !
Ve skoku do dálky se výborně držela Natálie Štelbacká, která druhým pokusem skočila 520 cm , a přestože tento výkon nestačil na postup do finále, tak z toho pro Natku bylo také hezké 14. místo na Mistrovství ČR !
Nikola Tatarková startovala na Mistrovství Slovenska 9.9. V závodě na 300 m doběhla v osobním rekordu 46 s na 15. místě. Ovšem v běhu na 60 m časem 8,27 s vybojovala skvělé 8. místo !
Pro všechna děvčata to byl první start na Mistrovství ČR a budeme pevně doufat, že se jim účast podaří také v další sezóně.
Děvčatům i Vojtovi moc gratulujeme a těšíme se na další, jejich krásné výkony ! 🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.