• Demo
  • Demo

Muži ovládli baráž o I. ligu !

Napsal správce.

Ve Zlíně, 2.9. , se baráže o I. Ligu zúčastnilo družstvo mužů i žen. Muži ve svých disciplínách získali 287 bodů a v konkurenci deseti týmů směřovali k záchraně. Nejvíce bodů v baráži posbíral Vít Holub a Daniel Hanzelka. Další oporou týmu s velkými zisky bodů po celou dobu soutěže byli také překážkář Vojtěch Szczerba, běžec Marek Krišica a vrhač Tomáš Bruk. V baráži závodil také Standa Sajdok, který hodem oštěpem 52,22 m pomohl družstvu plným počtem 13 bodů. Muži baráž vyhráli a udrželi se tak v I. lize i v příštím roce.
Ženy v počtu 15 závodnic se 158 body vybojovaly 4. místo a tak budou i příští sezónu startovat v druhé lize. Tahounkou týmu byla Zina Pindorová, která získala v baráži 33,75 bodů. Skvěle si celou soutěží vedly a svými body podržely tým také Hana a Miluška Brukovy, Kateřina Mendreková a Natálie Ernstová. Týmu žen pomohly v předešlých kolech také žákyně, nejlepší bodovačkou z žákyň je Natálie Štelbacká s celkovým ziskem 43 bodů v celé soutěži. I ostatní žákyně předvedly kvalitní výkony, proto pevně doufáme, že by tým žen i opět v příštím roce mohl bojovat o I. Ligu.
Všem atletům a atletkám obou týmů moc děkujeme za bojovnost v soutěži a za skvělou reprezentaci oddílu !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.