• Demo
  • Demo

22.8. Krajský přebor v Opavě.

Napsal správce.

Krajským přeborníkem se zlatou medailí na krku se v hodu oštěpem stal Vojtěch Kulich, který hodem 50,26 m si zároveň vybojoval také účast na Mistrovství České republiky žactva, které se bude konat 16. – 17. 9. v Břeclavi. Vojta získal také 3. místo v hodu diskem 31,4 m.
Pro zlatou medaili si v pekelně horkém počasí doběhli na trati 3 000 m také Terezka Jelenová v čase 12:12,17 min a Jakub Szlaur v závodě na 800 m časem 2:21,14 min.
Největší počet medailí si ve svých disciplínách odvezla Natálie Štelbacká. Ve skoku dalekém získala stříbro za výkon 5,14 m, stříbro na 60 m 8,27 s a bronz v běhu na 150 m 19,66 s.
Stříbrná medaile slušela také Táňi Labové za velmi vylepšený osobní rekord na 1500 m, 5:33,68. Na vzdálenosti 3000 m si vybojovala také bronzovou medaili Karolína Michlová.
Bronzovou medaili si pověsila na krk i Ema Viochnová za doběh v osobním rekordu na 300 m 44,71 s.
Další bronzové medaile za štafetu 4 x 60 m přibyly děvčatům Emě Viochnové, Natce Štelbacké, Anetě Fizkové a Izabele Kantor.
Mimo soutěž startovala na 1500 m také mladší žákyně Nina Vodáková, která výborným časem 5:11,75 min. doběhla na prvním místě.
I přes vysoké teploty se i ostatním našim atletům a atletkám dařilo, osobní rekordy v jejich disciplínách ukazují na poctivou letní přípravu !
Žactvo čekají od 1. do 4. 9. Evropské hry mládeže v Brně a Mistrovství České republiky žactva 16.-17.9. v Břeclavi. Přejeme všem hodně štěstí ! 🍀

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.