• Demo
  • Demo

Mistrovství České republiky do 22 let.

Napsal správce.

Překvapení a radost nám udělala Bára Sajdoková svou účastí na Mistrovství České republiky do 22 let ! Ze Spojených států amerických si přijela Barča užít atmosféru domácí atletiky a v nedělním závodě se jí podařilo ve skoku vysokém umístit na 2 místě výkonem 179 cm ! 🥈Moc gratulujeme !
Se staršími a zkušenějšími soupeři poměřil síly také Tomáš Bruk. V hodu kladivem se mu podařilo hodit osobní rekord výkonem 46,36 m a umístil se tak na 11. místě. V hodu diskem, také v osobním rekordu, o délce 41,02 m si Tomáš vybojoval 8. místo ! 💪
Vít Holub nás v této soutěži zastupoval ve skoku dalekém. Vítkovi se podařilo skočit do dálky 6,39 m a získal 11. pozici v celkovém umístění.💪
Běžec Marek Krišica v závodě na 5000 m si časem 15:14 min. vybojoval 5. místo a v běhu na 1 500 m s výkonem 4:04 min. je na 7. místě.💪
Třinecká atletka Karolína Sasynová, startující za PSK Olymp Praha, závodila na trati 5000 m, kde se jí podařilo doběhnout do cíle v čase 16:51 min a tímto časem získala bronzovou medaili.
Všem atletům startujícím na MČR moc gratulujeme a přejeme hodně elánu do letní přípravy ! 🔥

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.