• Demo
  • Demo

M MaS ml. žactva v Třinci.

Napsal správce.

18.6. Mistrovství Moravy a Slezska v Třinci mladšího žactva. V neděli se na atletickou dráhu Městského stadionu v Třinci sjeli mladší žákyně a mladší žáci z celé Moravy a Slezska, aby poměřili své síly ve svých disciplínách s ostatními atlety. Výborně byly připraveny mladší žákyně našeho oddílu, kterým se dařilo vybojovat medailová umístění. Elizka Sajdoková brala titul a tedy i zlatou medaili v běhu přes překážky 60 m výkonem 9,96 s. 🥇Zlatou medaili získala také Lenka Trombiková v běhu na 60 m časem 8,19 s. 🥇Mistryní Moravy a Slezska v běhu na 1500m se stala Gita Ostruszková, když doběhla do cíle v osobním rekordu 5:12, 42 min. 🥇Pro stříbrnou medaili si doběhla Nina Vodáková v závodu na 800 m v osobním rekordu a výborným časem 2:29, 39 min.🥈 Ve štafetě 4 x 60 m mladší žákyně Elizka Sajdoková, Nina Vodáková, Lenka Trombiková a Kateřina Lacki vybojovaly časem 32,62 s 3. místo ! 🥉
Také ostatním třineckým žákům a žákyním se dařilo. Dosahovaly osobních rekordů ve svých disciplínách a dařily se jim krásné výkony, které udělaly trenérům velkou radost. Hezké počasí celé akci přálo, proto věříme, že si mistroství užili všichni závodníci a také jejich trenéři. 🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.