• Demo
  • Demo

MS v horských bězích.

Napsal správce.

8. - 10. 6. MISTROVSTVÍ SVĚTA V HORSKÝCH BĚZÍCH. V horském středisku Stubai, nedaleko Innsbrucku v Rakousku v těžkých, běžeckých disciplínách změřili síly nejlepší běžci světa . V úvodní disciplíně VERTICAL ( běh nahoru ) o délce 7,1 km a převýšení 1020 m Marek Chrascina v konkurenci afrických běžců vyběhl nahoru do cíle v čase 47:14 min a obsadil tak 42. místo. Český tým z celkového počtu 31 týmů světa obsadil 12. místo. V běhu 15,5 km Mountain Classic ( nahoru a dolů ) doběhl Marek závod na 28. místě za 1:02,10. V soutěži družstev Marek společně s Jáchymem Kovářem, Matějem Zímou a Michalem Šmahelem doběhli na 8. místě ! Vyhráli Keňané před Itálií a Španělskem. Markovi moc gratulujeme  k účasti na Mistrovství světa a děkujeme za reprezentaci ! Přejeme hodně štěstí a elánu do další přípravy.

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.