• Demo
  • Demo

M ČR ve vícebojích a M MaS

Napsal správce.

M ČR ve vícebojích 2. - 4. 6. v Přerově. Atlet Daniel Hanzelka se stal dorosteneckým mistrem ČR v desetiboji ! 💪👏🥇 Již potřetí překonal hranici sedmi tisíc bodů ! Na mistrovství ČR v pětiboji startovala také Lenka Trombiková a Elizabeta Sajdoková. Lence se podařilo si posunout osobní rekord v běhu na 800 m časem 2:43,07 min. a celkově se umístila na 14. místě. Elizce se výrazně povedl běh přes překážky, do cíle doběhla v osobním rekordu 9,99 s a vybojovala tak celkové 19. místo.
3.6. Ve Znojmě se konalo mistrovství Moravy a Slezska dorostenců. Vojtěch Turek vyhrál běh na 800 m ve skvělém čase a v osobním rekordu 1:56,91 s ! Stříbrnou medaili získal Filip Böhm v trojskoku 13,3 m. Miluška Bruková se umístila na 3. místě v hodu oštěpem 38,04 m. A Filip Cienciala mezi dorostenci v běhu na na 3000 m byl také bronzový s časem 9:34,09 min.
Také 4.6. se v Břeclavi pořádalo mistrovství Moravy a Slezska juniorů. V běhu na 3000 m překážek za náš oddíl běžela Malgorzata Szotkowská, časem 13:00,38 min. získala zlatou medaili. Skvěle se dařilo také Zině Pindorové, v běhu přes překážky na 400 m skončila druhá časem 66,54 s a v běhu 100 m př. doběhla třetí 15,13 s. Mezi juniory se dařilo také Vojtovi Szczerbovi, v běhu 400 m překážek vybojoval stříbro výkonem 57,24 s.