• Demo
  • Demo

Mezi nej sportovci okresu FM Marek Chrascina !

Napsal správce.

V úterý 18. dubna 2023 se uskutečnilo v hale STaRS v Třinci vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Frýdek-Místek za rok 2022. K těm nejlepším patří i náš atlet Marek Chrascina !

Chrascina Marek, 25 let, atletika, TJ TŽ Třinec
Student 5. ročníku VŠB v Ostravě je v současnosti zařazen do reprezentace ČR pro běhy do vrchu i na dráze. V listopadu loňského roku se zúčastnil MS v horských bězích v Thajsku, kde vybojoval nádherné 9. a 11. místo. Na MČR v ostravské hale na 3000 m, stejně jako na MČR v půlmaratónů v Pardubicích získal třetí místa, v běhu do vrchu na Zadově zvítězil. Je členem družstva mužů TJ TŽ Třinec startující v 1. lize mužů. Je velice cílevědomý, svědomitý v tréninku, kolektivní. V Třinci se zapojil do činnosti oddílu jako rozhodčí a trenér atletických přípravek. Rád pracuje s mladými atlety, mezi kterými je velmi oblíben. Trenérem sportovce je Jan Kervitcer.
Posíláme Markovi pozdrav na soustředění do Melaga, kde se nyní připravuje na další Mistrovství světa v běhu do vrchu ! 🤚
Moc Markovi gratulujeme a děkujeme za jeho nadšení ve všem co dělá pro oddíl ! 🔥🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.