• Demo

Vánoční závody.

Napsal správce.

Vánoční laťka, Vánoční hala, Předvánoční běh. 🎄

Závodní, předvánoční atmosféru si naši atleti mohli užít na závodech dle vlastního vkusu 😊

Oddíl třinecké atletiky ve spolupráci se ZŠ Dany a Emila Zátopkových pořádal tradiční závod ve skoku vysokém pro mladší a starší žactvo VÁNOČNÍ LAŤKA – MORAVSKÉ FINÁLE. Skákání do výšky si přišli užít nejen oddíloví atleti, ale také závodníci z ostatních oddílů Moravskoslezského kraje. Mezi staršími žákyněmi vybojovala stříbrnou medaili naše Barbora Kubínová, výkonem 151 cm. V kategorii mladších žákyň si bronzovou medaili odnesla opět naše závodnice Natálie Štelbacká, která skočila do výšky 145 cm. V příjemné, vánoční atmosféře závodu se ale dařilo všem našim oddílovým skokanům, jelikož téměř u všech padaly osobní rekordy !

Na závodech Vánoční haly staršího žactva v Ostravě Vítkovicích se podařilo Ireně Křevké probojovat do finále v běhu na 60 m překážek. Překážky proběhla v čase 10,29 s a umístila se na 8. místě.

S opravdovou zimní, velkou sněhovou nadílkou se byli poprat běžci na Předvánočním běhu ve Frýdku Místku ! Trať o délce 1,1 km zaběhla Natálie Ernstová v čase 4:39 min a získala tak bronzovou medaili, v čase 5:01 doběhla v náročném terénu také Katka Mendreková. Zasněženou trať si vyzkoušeli také naši mladší atleti, stříbrnou medaili v kategorii dětí z přípravek na trati 570 m vybojovala Lucyna Kukuczka a bronz získala Magdaléna Bieleszová.

Štědrý den je již téměř za dveřmi a my bychom rádi poděkovali atletům TJ TŽ Třinec za reprezentaci oddílu na všech závodech, kterých se v letošním roce účastnili.
Velké poděkování patří také našim rozhodčím. Rozhodují dlouhé hodiny za každého počasí a bez jejich práce by se nemohly konat závody na našem krásném stadionu. Moc děkujeme také sponzorům a všem, kteří závodí nebo pomáhají pro radost z atletiky.