• Demo
  • Demo

23.6. TŘINECKÝ BIATLON závod přípravek

Napsal správce.

Páté kolo Beskydského poháru přípravek se konalo ve čtvrtek na domácí půdě v Třinci.
Počasí tentokrát závodům přálo, teplotu těsně pod třicítkou příjemně korigovalo prostředí lesoparku. Závod byl netradičně organizován jako biatlon. Děti běžely trať o délce 1600m se dvěma vloženými soutěžemi, které se započítávaly do celkového výkonu.
Starty tříčlenných družstev co minutu připomínaly opravdu biatlon.
Na trati čekaly závodníky tyto dvě soutěže: hod míčkem na cíl a hod medikem do dálky.
Na dětech bylo vidět nadšení a neskutečná týmová spolupráce.
Jelikož muselo družstvo doběhnout do cíle společně, mnohdy bylo vidět, jak pomalejšímu pomáhají fanděním, ale třeba i potažením za ruku.
Nejdůležitější byly úsměvy na tváři a radost v očích po zdolané trati.

Naše děvčata získala 46 pomocných bodů, což jim vyneslo 5 hlavních bodů a čtvrté místo v tomto kole. Celkově jsou dívky po pátém kole s 15 body na čtvrtém místě.

Chlapci získali 61 pomocných bodů, za které obdrželi 7 hlavních bodů a druhé místo v tomto kole. Po pěti kolech jsou chlapci s 19 hlavními body na 4 příčce.

Autor: Kamil Lubojacki

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.