• Demo
  • Demo

Minipřípravky a přípravky už také závodí !

Napsal správce.

V sobotu 12.3. na M MaS u přehrady Olešná ve Frýdku Místku zahájily svou závodní sezónu také děti z přípravek a minipřípravek 🏃‍♂️. Minipřípravky běžely v travnatém terénu 600 m, v děvčatech zvítězila Lucyna Kukuczka časem 2:27 min🥇, mezi chlapci zvítězil David Kluz časem 2:14 min🥇. Přípravky běžely trať o délce 1 km a v tomto závodě si doběhla také pro zlatou medaili Magdaléna Bieleszová s výkonem 3:57 min 🥇 ! Všichni další, naši malí startující, včetně medailistů utíkali velmi odhodlaně co nejrychleji do cíle, proto si zaslouží velký obdiv a velkou pochvalu za předvedený výkon ! Gratulujeme 👏🏃‍♂️

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.