• Demo
  • Demo

M MaS v hale 2022

Napsal správce.

4. – 6.2. 2022 se konalo v atletické hale v Ostravě Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií. V pátek se ke svým startům postavila 19 nácti členná skupina mladšího žactva našeho oddílu. Po krajských přeborech je M MaS pro ně největším halovým závodem. Celkem v mladším žactvu závodilo 296 závodníků, a i když jsme ještě nezískali žádnou medaili, dvě čtvrtá místa ( Šarlota Ochmanová - 1500 m 5:40,66, Ema Viochnová skok vysoký 1.37 m,) a výkony v osobních rekordech ostatních udělaly radost závodníkům i trenérům. V sobotu, v kategorii staršího žactva, závodilo celkem 368 závodníků. Našich startujících bylo sedm děvčat, bohužel v chlapcích jsme neměli žádné zastoupení. Přesto si děvčata vedla v obrovské konkurenci dobře, Kateřina Pilchová v běhu na 3000 m doběhla na 5. místě v osobním rekordu 11:57,44 m a ještě v první desítce se umístila ve vrhu koulí Miluška Bruková, která se výkonem v osobním rekordu 9.67 m umístila na 9. místě. V neděli naši nejzkušenější atleti z dorostu a juniorů brali jednu medaili za druhu ! 🥇🥈🥉 Nikodem Mitrenga ( 3000 m 9:01,25 ), Lucie Vysoká (3000 m 11:47,27), Michaela Čmielová ( 3000 m 11:01,28 ) a Filip Böhm ( trojskok 12,06m ) se stali Mistry Moravy a Slezska ve svých disciplínách. Ondra Samiec získal stříbrnou medaili ve skoku vysokém 168 cm, bronzovou medaili získal Szymon Mitrenga 3000 m 10:43,39 a také Natálie Ernstová v závodě na 800 m časem 2:23,88. Medailistům a všem s osobními rekordy gratulujeme, ostatním děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně štěstí v tréninkové přípravě.💪🍀

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.