• Demo
  • Demo
  • Demo

Listopad v našem oddíle

Napsal správce.

Tak jako všechny sportovní organizace v naší zemi i náš oddíl se musel pustit do hledání řešení,  jak neztratit cestu ke svým svěřencům a udržet je i přes nepřízeň všech těch vládních opatření co nejvíce v pohybu.

Od mladších tréninkových skupin přípravek až po ty nejstarší členy oddílu všichni naši trenéři profesionálně a opravdu kreativně přistoupili k nalezení způsobu udržení tréninkových aktivit.

U mladších přípravek zavládlo nadšení při plnění tzv. Listopadové výzvy, kdy naši mladší členové oddílu se svými rodiči obcházeli  tři naše nejbližší  třinecké  vrcholy a sbírali sportovní indicie  až došli k vyřešení tajenky. Znění tajenky spolu s fotografiemi zasílali rodiče  trenérům  a  dle usměvavých tváří, bylo vidět, že se nápad opravdu líbil. Tento krásný projekt Listopadové výzvy byl nápadem našich přípravkových trenérek Terezy Ciencialové  a Vendy  Misiarzové.  Další mladší skupinka  trenérských  přípravek pod dohledem paní trenérky  J. Ciencialové, I. Jaškové a I. Šotkovské podnikla v miniskupinkách výběh na Jahodnou. Ještě starší přípravky  kromě Listopadové výzvy, navíc trénovali  venku, doma s rodiči dle zaslaných pokynů nebo  na základě videa, které  natočila paní trenérka Zuzana Sajdoková. Členové mladšího žactva a staršího žactva trénovali již dle distančního tréninku svých trenérů, někteří samostatně doma, někteří ve dvojicích  venku  pod vzdálenými dohledy  svých trenérů. Někteří  měli  za úkol plnit výzvy  svých trenérů a  zpětně potvrzovat úroveň splnění ať už fotografiemi nebo různě vtipně zaslanými smajlíky. Trenéři žactva posílali také své svěřence aktivně na výšlapy a tréninková skupina žactva trenérů manželů Krčkových dokonce připravila vlastními silami občerstvení zdravotníkům  třinecké nemocnice na Sosně. Naše tréninková skupina v  Jablunkově vybíhala na Bahenec  a do přilehlých lesů a vrcholků v okolí Jablunkova. No a dorostence a juniory jejich trenéři moc nešetřili, trénovali podle už náročných  distančních plánů samostatně na dráze, posilovali, běhali objemy a protože některé ještě čeká poslední závod v roce  M ČR v  přespolním běhu, aktivně se připravovali na nadcházející závod, který se bude konat 12.12. v  Praze. Přesto  padaly i  nápady jako  vyběhnout  Javorový  po sjezdovce co nejrychleji…což je taková závodní, samostatná třinecká disciplína nejen v našem oddíle J

Děkujeme všem našim trenérům  za jejich kreativní přístup  v tomto náročném období a dle zaslaných reakcí dětí a rodičů doufáme, že i toto období přineslo spoustu nového a veselého do jejich pohybu. Rodičům  děkujeme za jejich trpělivost a snahu stát při svých dětech v pohybových aktivitách a dětem a všem členům oddílu přejeme, aby byli zdraví a bavilo je přijímat a zvládat  všechny  výzvy svých trenérů. Pohybu zdar !

 

                     

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 558 993 324