• Demo
  • Demo
  • Demo

Lichý a Chrascina se nominovali na MS v běhu do vrchu v Argentině

Napsal správce.

O víkendu 14.9. proběhlo na Zadově v Šumavských horách nominační závod na Mistrovství světa v běhu do vrchu. Z třineckého oddílu se zúčastnili Eva Galaczová, Marek Krišica, Marek Chrascina a Tomáš Lichý. Největší úspěch zaznamenali právě Chrascina a Lichý, kteří doběhli na 3. resp. 4. místě, což zaručilo nominaci na MS v běhu do vrchu v argentinském městě Villa La Angostura, MS se bude konat 15. listopadu.

Marek Chrascina hodnotil závod takto: No trať byla 1 malý okruh (900m) a 3x velký (3150m). Celkem 10,4 a převýšení 840m nahoru a 840m dolů. Celkem nás bylo 5, kdo měl asi ty ambice, zbytek pole bylo slabší. První kolo jsme běželi všichni spolu, pak v druhém kole mi všichni v seběhu poutekli o cca 40-50m.. Tomáš tam byl myslím druhý. Já je ještě v tom výběhu dohnal (900m) a byl prudký a dostal jsem se tím na druhé místo a to jsem držel až do posledního km, ale byl jsem úplně mrtvý, takže mě ten třetí dohnal a dotahoval se i Tomáš. Nakonec jsem dal ještě trochu finiš, tak jsem mu trochu poutekl. Ten, co byl pátý začal po půlce závodu ztrácet. A ten první běžel suverénně pořád před námi. Jinak to 2,3 a 4 místo jsme se pořád tak různě dotahovali. Tomáš mě vždy hodně dobíhal v seběhu a já mu zase trochu utíkal v prvním a druhém výběhu.

  jako obvykle to bylo tvrdé. 😀 Pocitově jsem šel téměř od začátku do konce hranu a i když jsem se snažil zkraje pošetřit nějaké síly do druhé půlky závodu, fakt to moc nešlo. Naštěstí Dominik Sádlo vytuhl, tak jsem ho právě někdy v polovině předběhl a dostal se na čtvrtý flek, který byl postupový, hodnotil Tomáš Lichý.

 

                     

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 558 993 324