• Demo
  • Demo
  • Demo

MČR žactva v hale - Ostrava

Napsal správce.

Tento víkend proběhlo v ostravské hale Mistrovství České republiky žactva. Z našeho klubu se nominovalo celkem 6 závodníků. Všichni skvěle připraveni podali velmi pěkné výkony.
V sobotu nás na trati 1500m zastupoval Nikodem Mitrenga, který v čase 4:30.06 doběhl jen dvě vteřiny za bronzovou medailí. Skvělý výkon Niki!
O něco později proběhly rozběhy v osmistovce. Tam jsme měli zastoupení díky Terezce Sikorové a Frantovi Szkatulovi.Terka rozběh běžela takticky s cílem postoupit, což se také povedlo. Druhý den V neděli ve finále v osobním rekordu 2:20.38 pak obsadila skvělou pátou příčku. Na 300m se předvedla Zina Pindorová, skvělým osobním rekordem více jak o vteřinu se prodrala mezi 6 nejlepších. Druhý den pak výkon téměř zopakovala, což ale stačilo na 6. místo. I tak je to skvělý počin.
Franta nechtěl ponechat nic náhodě a v sobotním rozběhu už po druhém kole vedl o 30 metrů. Doběhl jen dvě vteřiny za svým letošním maximem, které činí 2:05.91.
Bohužel ho tento výkon stál druhý den ve finále medaili, kdy na závěrečný spurt už nebylo sil. Ve finále tedy doběhl v čase 2:09.67 na pátém místě.
Oba naši půlkaři si zaslouží pochvalu, bylo vidět, že ze sebe vydali maximum!!

V neděli v poslední disciplíně, kterou byly štafety 4x200m nás zastupovaly:
Klaudie Kulichová, Tereza Sikorová, Johana Čmielová a Zina Pindorová.
Děvčata štafetu zvládla za 1:48.19 a obsadila jedenáctou příčku.
„I když jsme nebyli nejrychlejší, zaručeně jsme měli štafetu nejkrásnější.“

Všem díky za reprezentaci, bojovnost a skvělé závody!

 


                     

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 558 993 324