• Demo
  • Demo
  • Demo

Vánoční laťka 2018 a ZŠ Dany a Emila Zátopkových získala 3.místo

Napsal správce.

Jako tradičně první prosincový pátek pořádá základní škola Dany a Emila Zátopkových společně s našim oddílem Vánoční laťku. Oblastní kolo proběhlo v pondělí 3. 12.. Nejlepší škola společně s nejlepšími jednotlivci a dalšími skvělými týmy z celé Moravy se dnes utkali ve finále této soutěže a třinečtí si nevedli vůbec špatně. Dokonce se v soutěži družstev umístila škola Dany a Emila Zátopkových na skvělém 3. místě součtem bodů za všechny kategorie.

Nejlepší mladší žákyní se stala kopřivnická Adéla Tkáčová s výkonem 154cm. Nejlepší třineckou závodnicí se stala Sabina Pospíšilová výkonem 140cm.

V kategorii mladších chlapců obsadili třinečtí hned první dvě místa. Vyhrál Patrik Hrdý ze základní školy Slezská skvělým výkonem 158cm a druhý taktéž 158cm místní Ondřej Damek.

Ve starších žákyních získala zlato výborným výkonem 164cm olomoucká Alena Levková. Naše Zina Pindorová urvala bronz lepšími pokusy výkonem 155cm a potvrdila tak skvělou formu.

Starší žáky ovládl Richard Šenk z Opavy výkonem 183cm. Mezi třineckýma se blýskl florbalista Martin Kovář z Gymnázia krásným 4. místem a výkonem 160cm a Alan Barbagalo z našeho oddílu rovněž výkonem 160cm obsadil 5. místo.

Letošní ročník byl opravdu nabitý jak výkony tak startovní listinou. Skvělé podmínky, které poskytla základní škola Dany a Emila Zátopkových svou halou jsou lákadlem pro všechny oddíly na Moravě a právem je hala označována jako jedna z nejlepších pro událost tohoto typu. Děkujeme škole za spolupráci a těšíme se na další ročník.

 

 

                     

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 558 993 324