• Demo
  • Demo

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu.

Napsal správce.

11.3. Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu u přehrady Olešná se za náš oddíl zúčastnilo 49 atletů z minipřípravek, přípravek, žactva, dorostu i juniorů. Dnešní chladné, zimní počasí a rozbahněná trať bylo opravdovou zkouškou pro všechny závodníky. Prověřili nejen své natrénované, běžecké zkušenosti v terénu, ale hlavně vůli postavit se na start a doběhnout do cíle. Dokázali sami sobě, že jsou skutečnými závodníky. V přípravkách si na trati 600 m pro zlatou medaili doběhla Magdaléna Bieleszová🥇. Mistryní Moravy a Slezka se stala mezi mladšími žákyněmi Gita Ostruszková 🥇, která běžela již dva kilometrové okruhy. Na stejné vzdálenosti si mezi staršími žákyněmi vybojovala stříbrnou medaili Šarlota Ochmanová 🥈. 3 km běžely dorostenky, zde si pro bronzovou medaili doběhla Michaela Ćmielová🥉a Mistrem Moravy a Slezska se mezi dorostenci stal Filip Cienciala🥇 . V kategorii juniorek také na trati 3 km si vyzávodila bronzovou medaili Tereza Sikorová 🥉. V soutěži družstev se nám velmi dařilo. Družstvo třineckých, mladších žákyň bylo stříbrné, družstvo děvčat z Jablunkova bralo bronz. Družstvo starších žákyň z Třince se umístilo na zlaté pozici a starší žáci z Třince společně doběhli pro bronzovou medaili. Mladší žáci z Jablunkova si na krk pověsili také bronzové medaile. Všichni naši dnešní, stateční běžci, kteří se nezalekli počasí a náročných podmínek si zaslouží obrovskou pochvalu a poklonu za závod, který zvládli doběhnout do cíle. Moc všem gratulujeme  a děkujeme ! 🤍💙

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.