• Demo
  • Demo

Vysoký standart světové úrovně předvedla ve skoku vysokém Bára Sajdoková výkonem 191cm !

Napsal správce.

18.7. se v Kladně konalo 2. kolo extraligové soutěže. Ve výškařském sektoru potvrdila vysoký standart světové úrovně Bára Sajdoková svým výkonem 191 cm. Vítězka prvního extraligového kola procházela soutěží naprosto čistě až do výkonu 189 centimetrů.  Na 191 cm byla úspěšná na druhý pokus a mohla se tak těšit z dalšího posunutí osobního rekordu a vedoucího výkonu průběžných českých tabulek. Podruhé v kariéře se jí podařilo přenést přes  190 cm. Báře Sajdokové a jejímu trenérovi  Stanislavu Sajdokovi  děkujeme  za reprezentaci  klubu a našeho města těmito kvalitními světovými výkony. Gratulujeme  k jejich výborné spolupráci !

Svého prvního vítězství v extraligové soutěži dosáhl také náš odchovanec  René Sasyn, který si v běhu na 5000 m doběhl v čase 14:43,73 pro plný bodový zisk. Osobní rekord na této trati s časem 14:40,41 si zaběhl  na závodech  11.7. ve Vídni ,kterým získal průběžné třetí místo českých tabulek. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů v této sezóně !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.