• Demo

1.6. Spolu na startu !!!

Napsal správce.

Spolu na startu !!!

Na 173 stadionech v České republice byla v rámci projektu  #Spolu na startu oficiálně zahájena letošní  atletická sezóna.

Na našem domácím stadióně startovalo celkem  77 závodníků . Počasí nám po propršeném  víkendu přálo  a  tak  žactvo svůj  Den dětí  za hezkého počasí oslavilo závoděním  v pětiboji,  za nějž si děti vysloužily drobnou sladkou odměnu. Ostatní  závodníci  předváděli  své výkony, na kterých byla vidět jejich příprava, snaha a chuť si společně zazávodit.

Výškařka  Bára  Sajdoková  se účastnila  mítinku  #spolunastartu v Plzni, kde jasně ve své disciplíně dominovala ! Společně s vítězstvím si odvezla solidní výkon 181 cm. Běžkyně Karolína Sasynová  startovala  doma  v Třinci, kde zvítězila  v běhu  na 1500m v čase 4:33,46 minut.  Všem ostatním třineckým závodníkům taktéž  gratulujeme !

• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.