• Demo
  • Demo
  • Demo

1. kolo 1. ligy v Opavě a naše družstva

Napsal správce.

  1. kolo 1. Ligy bylo opět ve znamení očekávání toho, jak jsme dokázali sladit družstva my a jak soupeři. My jsme opět nasadili vše, co jsme měli pro kolo k dispozici.

Mezi dívkami tentokráte chyběla skvělá hostovací opora Petra Klementová, která oblékla dres Dukly a zářila v extralize. Nahradily ji tentokráte Tereza Douchová s 23 body, byla 2. v kouli a dvakrát 4. v disku a oštěpu. Hned v závěsu 20bodů získala Bára Sajdoková výhrou ve výšce, sic ne úplně vydařených 168cm nahradila skvělou 100m překážek a 2. místem. Nad 10 bodů ještě nasbíraly hostující závodnice z Vítkovic Lucie Červenková a Pavla Falharová. Naše Karolína Sasynová se blýskla 2. Místem na 800m skvělým časem. Poprvé mezi ženami také bodovala Hana Bruková v kladivu a téměř všechny závodnice získaly nějaký ten bod pro družstvo. Bylo z toho 4. Místo týmu s 124b.

Chlapi si také nevedli vůbec špatně. Skvělým soubojem se představili výškaři. Patrik Vašíček mi zdolanou výškou 195cm hodil rukavici. A jelikož jsme zůstali v soutěži jen dva, jeho slova teď už je to mezi námi, teď mi už neraď, byla vystihující. Nelítostný, téměř krvelačný souboj trenéra se svěřencem ještě přeci jen vyhrál trenér zdolanou následnou výškou 198. Stejně ale, jako na trojskoku, trenér cítí, že jeho dny se začínají velice rychle sčítat J. V uvozovkách naštěstí v trojskoku chyběl František Buba, a tak výhra trenéra znamenala největší bodový zisk mezi muži 22b. Skvělých 18b získal Tomáš Lichý, vyhrál 10km na 1500m 5. Pokud správně počítám jediný třinečák Patrik Vašíček šel 3 disciplíny. Výška, trojskok, 110mpř mu zajistilo skvělých 16b. René Sasyn byl tentokrát poprvé v pozici hostujícího závodníka z Dukly. René v těsném souboji vyhrál 800m a získal dohromady 13b. Nejvíce bodů z hostujících závodníků získal Adrian Pavelka. Velice obětavým výkonem a osobním rekordem na 400m 49,61 spolu se štafetou získal 11b. Z 20 závodníků nebodovali jen 2, což přineslo 147b, ale zatím… Bez Franty, Pučise a Mariána

Příští kolo bude u nás v Třinci a všichni víme, že se budeme chtít ukázat v nejlepším světle. Doufám, že zájem bude velký a do sestavy se tak nevejdou úplně všichni. Nicméně vyzývám tímto všechny ať jsi malý, velký, kyprý nebo tenký přijď!!! A společnou fotkou a schůzí na minigolfu po dlouhých štafetách utvrďme naše skvělá družstva!!!

                     

 

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 558 993 324